У Мелітополі росіяни посилили рейди та перевірки – розшукують місцевих партизанів – Новини України

У Мелітополі росіяни посилили рейди та перевірки - розшукують місцевих партизанів - Новини України

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

У тимчасово захопленому російськими військами Мелітополі окупаційна “влада” шукає партизанів. Так звані “поліцейські” проводять рейди у громадському транспорті. Про це повідомляє прес-служба Центру національного спротиву.

– У тимчасово окупованому Мелітополі та районі російські окупаційні війська проводять операцію з пошуку місцевого підпілля. На цей раз вони використовують своїх поліцейських. Росіяни назвали це перевіркою громадського безпекового транспорту. Проте насамперед під час зупинок перевірок автобусів перевіряють не водіїв та їхні документи, а пасажирів, – розповіли у Центрі.

Поліцейські вимагають показати російські паспорти Загалом, перевіряють документи, телефони та вміст сумок та кишень. Українців на СОТ закликають дотримуватись правил безпеки щодо пересування та сполучення Сил оборони про пересування та розміщення ворога.

Мелітополь Запорізької області перебуває під російською окупацією з перших тижнів повномасштабної війни. Росіяни перетворили місто на свій “центр командування”. Проте останнім часом у Мелітополі почастішали вибухи, а окупанти готують плани швидкої втечі у разі наближення українських військ.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни