У Маріуполі пролунали два вибухи, один із них – у районі аеропорту – Новини України

У Маріуполі пролунали два вибухи, один із них - у районі аеропорту - Новини України

Фото: t.me/andriyshTime

У тимчасово окупованому російськими військами Маріуполі пролунали два вибухи. Один із них у районі аеропорту, а інший – у районі Агробази. Про це пише Telegram-канал міської ради Маріуполя.

– Мешканці окупованого міста повідомляють про два прильоти – в районі аеропорту та Агробази. Ймовірно влучення по розташуванню окупантів. Інформація уточнюється, – зазначає міськрада.

У свою чергу, радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко показав відео з місця події. За його словами, місцева влада запевняє, що один із стовпів диму – наслідок вибуху газового балона.

– Однак через “бавовну” в аеропорту окупанти спробували вкинути про “приліт” на 23-му. Потім швидко перевзулися, заявивши, що “побутова пожежа”. Достеменно відомо про пожежу у приватному будинку, жодних багатоповерхівок, – пише радник міського голови.

Раніше Андрющенко розповів, що у Маріуполі цілі житлові квартали стоять зруйнованими, а квартири майже всі розграбовані. Більше того, під час знесення одного з будинків у будівельне сміття відправили 130 тіл загиблих.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни