У Луганську область окупанти кинули залишки найкращих військ – Новини України

У Луганську область окупанти кинули залишки найкращих військ - Новини України

Фото: t.me/luhanskaVTSA

Росіяни перекидають у Луганську область залишки найкращих військ. Йдеться про десантників, які раніше перебували в Херсонській області. Про це розповів голова Луганської ОВ Сергій Гайдай в ефірі телемарафону.

– Напевно, можна сказати, що це залишки найкращих вояків РФ, бо решта – це вже свіжо мобілізовані, кадировці, “вагнерівці” з тих, кого Пригожин набрав у в’язницях. А ці, що були у Херсоні, це десантники. Вони максимально підготовлені. Вони, в принципі, нормально можуть воювати, але це останні такі війська в РФ, – заявив він.

Гайдай зазначив, що ці російські підрозділи значно не змінять ситуацію на фронті у Луганській області. За його словами, вони можуть лише пригальмувати наступ ЗСУ, але не зупинити його. При цьому він додав, що Росія активно кидає на передову мобілізовану.

– Мобілізовані – це не солдати, це просто гарматне м’ясо. Вони не вміють воювати, вони здаються в полон десятками, вони гинуть там десятками та сотнями, – наголосив Гайдай.

Тим часом на окупованій частині Луганської області російські захватчики вимагають писати “заяви” на відмову від українського громадянства. Також у регіоні продовжується примусова мобілізація медперсоналу.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни