У Луганській області загарбники примусово мобілізуватимуть усіх чоловіків – Новини України

У Луганській області загарбники примусово мобілізуватимуть усіх чоловіків - Новини України

Фото: facebook.com/DefenceIntelligenceofUkraine

На Луганщині російські загарбники окупанти примусово мобілізували всіх без винятку чоловіків. Про це в ефірі телемарафону Єдині новини розповів начальник Луганської ОВА Сергій Гайдай.

– Мобілізуватимуть просто всіх. Ми ж бачили еволюцію (мобілізації) від набору до російських військ під патріотичними гаслами, потім це переходило до фінансової мотивації, а зараз це все відбувається виключно примусовими заходами, тобто всіх змушують. Наразі вони намагаються зробити картинку, що все спокійно і в понеділок змушують усіх бюджетників виходити на роботу в обов’язковому порядку, і таким чином показати, що все у них під контролем, – зазначив Гайдай.

За його словами, зараз закінчується професійна російська армія і все, що в неї є – це лише назви бригад, до яких входять свіжомобілізовані, які пройшли підготовку тривалістю 2-3 тижні.

Гайдай додав, що противник має надання медичної допомоги зараз на низькому рівні. Оскільки на Луганщині росіяни вкрали медичне обладнання, своїх поранених їм потрібно везти до Луганська. Дорогою багато хто з них помирає.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни