У Косові представили нового начальника та заступника поліції

Представив нових керівників особовому складу начальник ГУНП в Івано-Франківській області Сергій Безпалько. 22 Червня, 2023, 15:15 Прикарпаття Переглядів: 413 Триває перевірка діяльності поліційного складу. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Обов’язки начальника Косівського районного відділу поліції тимчасово виконуватиме начальник Управління карного розшуку ГУНП в Івано-Франківській області полковник поліції Роман Чекмарьов, інформують “Вікна” з посиланням на сектор комунікації поліції у Івано-Франківській області.

Також представили нового заступника начальника Косівського РВП з превентивної діяльності. Обов’язки покладені на заступника начальника Управління – начальника відділу дільничних офіцерів поліції управління превентивної діяльності ГУНП в Івано-Франківській області полковника поліції Василя Хомина.

В Косівському райвідділі поліції триває службове розслідування, попередні керівники відсторонені від виконання службових обов’язків. Очільник Нацполіції призначив комісію з перевірки діяльності всього відділу поліції.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни