У Конгресі США представили законопроект про передачу російських активів Україні – Новини України

У Конгресі США представили законопроект про передачу російських активів Україні - Новини України

У Конгресі Сполучених Штатів зареєстрували законопроєкт “Про відновлення економічного процвітання та можливостей для українців”, який передбачає конфіскацію активів Росії та їх передачу Україні. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у своєму зверненні до українців.

– Другий вагомий міжнародний крок за сьогодні – це зареєстрований у Сполучених Штатах законопроєкт про конфіскацію та передачу нашій державі як репарацій активів російської держави – держави-терориста. Я дякую сенаторам США за потужну двопартійну підтримку цього питання про справедливість для України та всіх жертв російського терору, – сказав президент.

За його словами, для росіян найвищою цінністю є гроші та втрата коштів – одна з найважливіших цілей як покарання країни-агресора.

– Коли свої гроші втратить і держава-терорист і всі російські особи, чия колаборація з Кремлем створила умови для російської агресії або є публічним прикриттям для російських корупціонерів, тоді буде досягнуто дуже важливої ​​мети – вони відчують, що таке втрата, – наголосив він.

На початку лютого американська сторона оголосила про рішення передати Україні конфісковані активи російського бізнесмена Костянтина Малофєєва на загальну суму 5,4 мільйона доларів. З банківського рахунку олігарха в США було вилучено мільйони доларів через те, що він діяв від імені уряду РФ. Незабаром вони будуть передані нашій країні.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни