У Коломийській громаді на час війни посилили патрулювання поліцейські офіцери

Новини У Коломийській громаді на час війни посилили патрулювання поліцейські офіцери Вчора
Уже рік у Коломийській ТГ працюють двоє поліцейських офіцерів громади: капітан поліції Вікторія Михалків-Крив’юк (телефон 096 935 17 73) і капітан поліції Петро Бойків (телефон 097 617 60 11). У їхньому розпорядженні – дві відповідно укомплектовані машини.

Поліцейські офіцери живуть і працюють на території громади, тому добре знають про проблеми жителів і як їх вирішити на місці або навіть запобігти.

Територія відповідальності Петра Бойківа: місто Коломия, села Воскресинці, Королівка, Корнич, Грушів.

Територія відповідальності Вікторії Михалків-Крив’юк: Товмачик, Раківчик, Шепарівці, Іванівці, Саджавка, Кубаївка.

За ці дні війни викликів поменшало, розповідає капітан поліції Петро Бойків. Люди стали відповідальніші і згуртувалися для боротьби з агресором. Натомість зараз доводиться документувати все більше пожеж, пов’язаних з початком весняних робіт. А у воєнний час це прирівнюється до диверсії. І ще ускладнює роботу рятувальникам, та й поліції додає клопоту також.

Нагадаємо, поліцейські офіцери громади – це фахові і спеціально підготовані універсальні поліцейські, які, крім прямих функцій поліції, ще й мають додаткові обов’язки, що стосуються ювенальної превенції, дозвільної системи, забезпечення безпеки дорожнього руху та багато іншого.
Джерело: Коломийська міська рада

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни