У Коломиї викрили незаконний гральний заклад. ФОТО

Кримінал

У Коломиї викрили незаконний гральний заклад. ФОТО

Вчора

Незаконну діяльність ігротеки задокументували коломийські поліцейські. Наразі правоохоронці встановлюють осіб, причетних до організації азартного бізнесу, вилучену техніку скеровано на експертизу. За вказаним фактом слідчі розпочали кримінальне провадження.

10 лютого під час перевірки отриманої інформації виявили незаконну діяльність грального закладу на вулиці Богуна. Заклад не мав жодних вивісок. Під час слідчих дій у закладі були відвідувачі, які активно користувалися ігровою технікою та адміністратор, повідомляє обласна поліція.

З місця події поліцейські вилучили монітори, системні блоки та іншу техніку, яка використовувалася для надання незаконних послуг. Також вилучили і чорнові записи, в яких фіксувалися суми ставок клієнтів.

За фактом зайняття гральним бізнесом, слідчі поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 203-2 Кримінального кодексу України.
Наразі поліцейські встановлюють безпосередніх організаторів незаконного бізнесу.

Робота з викриття незаконного грального бізнесу в Івано-Франківській області триває й надалі.

Поліція звертається до громадян, які володіють інформацією про місце розташування та діяльність таких закладів, повідомляти на лінію «102». Анонімність гарантують.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни