У Коломиї попрощалися з 8-річним Володею, якого убила російська ракета

Хлопчик народився в селі Ценява, згодом із батьками переїхав до Коломиї. Тут відвідував дитячий садок, а потім пішов навчатися в ліцей № 2. Цьогоріч завершив другий клас. 14 Серпня, 2023, 19:15 Прикарпаття Переглядів: 1699 Медики боролися за життя хлопчика, однак врятувати Володю не вдалося Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Під час ракетного удару 11 серпня Володя перебував на подвір’ї, отримав численні осколкові поранення. Дитину в критичному стані доставили до лікарні. Медики дві години боролися за його життя, однак врятувати Володю не вдалося, йдеться в сюжеті “НТК”.

Спогадами про хлопчика поділилася класна керівниця Оксана Шегда:

“Така була мила дитина, завжди усміхнена, весела. І коли я навіть до нього говорила зауваження, він так реагував, що мені було навіть смішно. Артистична натура, міміка, жести, такі очі великі. Хай спочиває це миле дитя з Богом і хай Бог допоможе закінчити цю кляту війну”.

Як повідомляли “Вікна”, 11 серпня 2023 року близько 10 години російські військові здійснили обстріли аеробалістичними ракетами по інфраструктурі Івано-Франківщини. Ракета влучила по території приватного будинку в Коломийському районі, де проживала сімя з трьома дітьми. Внаслідок обстрілу загинув 8-річний Володимир Балабаник.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни