У Коломиї ініціюють перевірку посадовців, прийнятих на роботу під час воєнного стану

На сесії Коломийської міськради 31 січня розглянуть звернення щодо спеціальної перевірки осіб місцевого самоврядування, які прийняті на роботу до міської ради під час дії воєнного стану та продовжують працювати в органах місцевого самоврядування. 31 Січня, 2023, 12:30 Прикарпаття Переглядів: 230 У Коломиї спалахнув скандал навколо кандидатури на посаду начальника управління освіти 62-річного Юрія Онищенка Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Про це 30 січня повідомив секретар Коломийської міськради Андрій Куничак.

“Відправили вслід за російським кораблем! Питання щодо призначення начальником управління освіти Коломийської міської ради колишнього мера Попасної – закрито! Так, саме колишнього, адже розпорядженням керівника Попаснянської військово-цивільної адміністрації від 16.04.2021р – Онищенко Юрій Іванович був звільнений із займаної посади! — зазначає Куничак. — Сьогодні відбулась погоджувальна рада за участю голів фракцій, депутатів та міського голови, на якій кандидат з гордістю заявляв, що він був висуванцем від комуністичної партії. А на запитання щодо кримінального провадження за ч. 2 ст.110 (злочин проти України), порушеного проти нього відповіді не надав. Мене вразила позиція деяких моїх колег-депутатів, котрі у даній кандидатурі розглянули «хорошого» сепаратиста, ставши на його захист”.

Андрій Куничак у перші дні повномасштабного вторгнення вступив до лав територіальної оборони і зараз боронить кордони України, інформує “Курс”.

Нагадаємо, у Коломиї спалахнув скандал навколо кандидатури на посаду начальника управління освіти Коломийської міськради 62-річного Юрія Онищенка — колишнього міського голови міста Попасна на Луганщині, якому СБУ висувала обвинувачення за підтримку сепаратистів у 2014 році.

Після публікації видання стажування колишнього міського голови міста Попасна Юрія Онищенка в управлінні освіти Коломийської міськради припинено, а його відсторонено від виконання обов’язків. 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни