У Коломиї чоловіка притягнули до адмінвідповідальності за неповагу до суду

Кримінал

У Коломиї чоловіка притягнули до адмінвідповідальності за неповагу до суду

7 Вересня 2021

У Коломийському міськрайонному суді перебуває кримінальне провадження про обвинувачення чоловіка у вчиненні домашнього насильства (ст. 126-1 КК України). Розгляд справи неодноразово відкладався за неявкою обвинуваченого, у зв’язку з чим 19.07.2021 року судом винесено ухвалу про привід обвинуваченого в судове засідання.
3-го вересня обвинувачений на судове засідання з’явився в нетверезому стані. Після чого судовим розпорядником та працівником поліції було складено адміністративні протоколи за прояв неповаги до суду (ч.1 ст.185-3 КУпАП) та за появу у громадському місці, а саме у Коломийському міськрайонному суді, у п’яному вигляді. (ч.1 ст.178 КУпАП), інформує пресслужба суду.
“Слід звернути увагу, що на дану особу із початку 2020 року і по даний час органами поліції складено і направлено до суду для розгляду по суті 15 протоколів про адміністративні правопорушення, із них по шести справах призначено адміністративне стягнення у виді штрафу, із яких добровільно сплачено ним по одній справі, по одній справі призначено суспільно-корисні роботи (які виконані), по одній – громадські роботи (які виконані), по одній – усне зауваження, дві – закрито у зв’язку із закінченням строків, одну справу направлено на доопрацювання, три справи на даний час знаходяться на розгляді”, – йдеться у повідомленні.
Відповідно до законодавства відповідальність за вчинення вищезазначених правопорушень передбачена у вигляді штрафу.

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни