У КМДА попередили, що екстрені відключення світла у Києві триватимуть усю зиму – Новини України

У КМДА попередили, що екстрені відключення світла у Києві триватимуть усю зиму - Новини України

У Києві тривають екстрені відключення електропостачання і за таких умов городянам доведеться жити весь зимовий період. Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелєєв в ефірі телеканалу “Київ”.

– Ситуація не проста і ми бачимо це у будні дні, продовжуються обмеження, продовжуються відключення, вони не є плановими, а більшою мірою екстреними. У таких реаліях ми житимемо всю зиму, треба це розуміти. Ми максимально намагаємося зробити так, щоб мешканцям було комфортно, але все залежить не лише від енергетиків, – заявив Пантелєєв.

Чиновник нагадав, що після останніх масованих ударів росіян енергетикам було важко відновити українську енергосистему, але внаслідок цілодобової роботи фахівцям вдалося покращити ситуацію. Водночас заступник голови КМДА наголосив, що ситуація у столиці залишається складною.

З початку жовтня війська РФ неодноразово завдавали масованих ударів по Україні. В результаті отримали пошкодження низка енергетичних об’єктів. Одна з найскладніших ситуацій склалася у Києві – там існує значний дефіцит генерації. На думку експертів, на початку січня 2023 року електроенергію в Києві включатимуть за найоптимістичнішим сценарієм не більше 10 годин на добу.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни