у Київській ОВА дали доручення енергокомпаніям – Новини України

у Київській ОВА дали доручення енергокомпаніям - Новини України

Фото: t.me/Укренерго

На Київщині поступово покращується ситуація з електроенергією після масованих обстрілів російських окупантів. Водночас, енергокомпаніям поставили завдання якнайшвидше вийти на зрозумілі графіки та подавати світло мешканцям справедливо. Про це повідомляє голова Київської ОВ Олексій Кулеба.

– Провів засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Головним питанням засідання була ліквідація критичної ситуації, що склалася в області через ворожі обстріли об’єктів енергопостачання. Так, комісія надала доручення “Укренерго” та “ДТЕК” якнайшвидше вийти на зрозумілі жителям Київської області графіки електропостачання та забезпечувати належний обсяг потужності та рівномірний її розподіл, – розповів Кулеба.

Він зазначив, що “Укренерго” та “ДТЕК” мають чітко та зрозуміло інформувати людей про хід відновлювальних робіт пошкодженої енергоінфраструктури та впровадження графіків електропостачання. Також важливо, щоб світло подавалося справедливо всім мешканцям Київської області.

За словами Кулеба, зараз поступово покращується ситуація в громадах, де не було світла понад 48 годин. Йдеться про Бучанський та Вишгородський, частину Обухівського та Фастівського районів. Там уже відновлюється електропостачання та вживаються додаткові заходи, щоб вийти на планові графіки.

Також районним військовим адміністраціям та органам місцевого самоврядування доручили забезпечити повноцінну роботу систем тепло- та водопостачання, лікарень та іншої критичної інфраструктури. Глава ОВА наголосив, що у найкоротші терміни буде розгорнуто додаткові “Пункти незламності” та пункти обігріву в громадах. Де це потрібно, буде забезпечено підвезення води.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни