У Київській, Хмельницькій та Житомирській областях пролунали вибухи – РФ випустила ракети – Новини України

У Київській, Хмельницькій та Житомирській областях пролунали вибухи - РФ випустила ракети - Новини України

У більшості українських областей оголосили повітряну тривогу. Місцева влада попередила, що росіяни запускають ракети і попросили людей перейти в укриття.

Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що вибухи пролунали між житловими будинками у Солом’янському, Печерському та Голосіївському районах – є пошкодження. Наразі екстрені служби обстежують ці ділянки. Жертвою росіян стала 1 людина, ще троє отримали поранення.

Російські ракети помітили і в небі над Житомирською областю. Голова ОДА Віталій Бунечко також повідомив, що в області працює ППО. Пізніше він заявив про повторний запуск “Калібрів”, які росіяни спрямовують з акваторії Каспійського моря.

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич підтвердив, що у місті чути сильні вибухи та попросив людей залишатися у укриттях. Внаслідок прильотів в одному з районів міста виникла пожежа. Є ушкодження житлових будинків. Наразі дві людини поранені, 1 з них – у важкоому стані.

Голова Хмельницької ОДА Сергій Гамалій заявив, що на території області є “прильоти”. За його даними, поранення отримали як мінімум чотири особи.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни