У Києво-Могилянській академії заборонили розмовляти російською мовою – Новини України

У Києво-Могилянській академії заборонили розмовляти російською мовою - Новини України

Фото: facebook.com/profile.php?id=100018747485124

На 40-й сесії Академічної конференції затвердили нові Правили внутрішнього розпорядку Національного університету “Києво-Могилянської академії”, яким заборонили у стінах установи говорити російською мовою. Про це повідомив член наглядової ради внз Геннадій Зубко у своєму Фейсбуці.

– Якщо викладання російською мовою не ведеться в університеті вже дуже давно, то тепер заборона стосується і спілкування між собою мовою окупантів у Могилянці. Це стосується всіх: викладачів, студентів, адміністративного персоналу, – йдеться в повідомленні.

Як зазначив Зубко, війна в Україні дуже вплинула на роботу вишу, а багато “могилянців” вирушили обороняти нашу країну від ворога.

– Війна дуже вплинула на роботу університету. Могилянці стали до лав ЗСУ та пішли на передову захищати Україну, на жаль, є й загиблі герої. Війна скоригувала темп наукових досліджень, але кількість наукових публікацій, хоч і поменшала, але не суттєво. Війна змусила багатьох студентів та викладачів шукати притулку за кордоном, – наголосив він.

За його словами, у нових затверджених правилах також прописані норми щодо дистанційного навчання та їх цифрових форматів, гнучких форм робочих графіків, обліку робочого часу.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни