У Києві запалили головну ялинку України, але у тестовому режимі – Новини України

У Києві запалили головну ялинку України, але у тестовому режимі - Новини України

На Софійській площі у столиці вже завершують монтаж головної ялинки України заввишки 12 метрів. Про це повідомив у своєму Телеграм-каналі мер Києва Віталій Кличко.

– Цього року головна ялинка країни – штучна, заввишки 12 метрів. Її прикрасять енергозберігаючими гірляндами, що світяться від генератора. Підсвічування ялинки, швидше за все, відбуватиметься у певний годинник. Також поруч із генератором облаштуємо крапки для підзарядки гаджетів, розмістимо їх у цікавому наметі, залишу поки що інтригою, в якій саме, – написав Кличко.

Як зазначив столичний градоначальник, новорічне дерево прикрасять тисячею куль синього та жовтого кольору та білими голубами, а на верхівці головної ялинки красуватиметься герб України. Нижню частину ялинки буде оформлено стендами з прапорами країн, які допомагають Києву впоратися з викликами та наслідками війни.

Телеграм-канал “Україна зараз” опублікував відео із сяючою ялинкою на Софійській площі. Новорічну красуню запалили жовто-синіми гірляндами у тестовому режимі. Офіційне відкриття ялинки заплановано на 19 грудня, але цього року усі масові святкові заходи скасували. Також на Софійській пощаді не буде традиційних розважальних ярмарків та атракціонів.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни