У Києві встановлять “енерговідповідальну” ялинку

CEO Yasno Сергій Коваленко повідомив, що ялинка, яку встановлять в Києві, буде святковою та водночас “енерговідповідальною”. 29 Листопада, 2022, 10:30 Україна Переглядів: 244 Ілюстроване фото. Головна ялинка країни під час війни буде висотою до 10 метрів і без ілюмінацій

Про це Сергій Коваленко написав в соцмережі:

“Колеги вітали рішення міської влади цього року зекономити електроенергію та ставити ялинку без ілюмінації і гірлянд. І щоб показати всім, скільки саме економиться електроенергії завдяки відмові від ілюмінації — ми вирішили зробити інфографіку. Але контекст зчитали інакше. Десь вийшли відверто перекручені публікації”.

За його словами, зараз в енергетиків немає часу на все це, оскільки зараз головна мета — не дати ворогу досягнути головної ціли.

“Новорічна ялинка буде і буде максимально енерговідповідальною, але все одно святковою для всіх нас”, — зазначив Сергій Коваленко.

Інформацію про встановлення ялинки озвучив і міський голова Києва Віталій Кличко в інтерв’ю РБК.

“Скасовувати Новий рік та Різдво ніхто не збирається, і атмосфера Нового року повинна бути. Не можна дозволити Путіну вкрасти наше Різдво”, — сказав міський голова.

За словами Віталія Кличка, він обговорював святкування Нового року з військовими, які знаходяться на передовій.

“І один із хлопців сказав: “Чому моя дитина буде зараз без ялинки, без Нового року, без новорічного настрою?” — розповів Кличко.

Міська влада звернулася до бізнесу, який погодився за свої приватні кошти встановити ялинки “без новорічного пафосу”.

“Це буде кілька локацій в багатьох районах нашого міста. І на Софійській площі також. Це, так би мовити, натяк на те, що Новий рік та Різдво не проходять повз. Ялинки будуть встановлені”, — заявив міський голова.

Утім, міський голова зазначив, що масових заходів не буде, зокрема концертних програм та фастфудів.

Головна ялинка країни під час війни буде висотою до 10 метрів і без ілюмінацій, розповів “Вечірньому Києву” Ігор Добруцький, голова компанії “Folk Ukraine”, яка традиційно займається новорічними святами.

Ялинки у мирний час були по 30 метрів, пише “Життя.УП”.

Святкове дерево у столиці буде, як і раніше, штучне. Біля нього планують встановити вертеп і дідуха.

Також у “Folk Ukraine” створять малу копію ялинки, деревце розмістять на першому поверсі Музею історії міста Києва.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни