У Києві покращилася ситуація з електропостачанням – Новини України

У Києві покращилася ситуація з електропостачанням - Новини України

Фото: facebook.com/sergey.j.kovalenko

Ситуація з електропостачанням у Києві покращала, особливо на лівому березі столиці. Про це повідомив гендиректор електропостачальної компанії Yasno Сергій Коваленко у Facebook.

– Сьогодні у Києві стало трохи краще. Розподіл такий: лівий берег столиці дуже близький до графіків. На правому ситуація трохи гірша, ніж на лівому. Але краще ніж учора. Куренівці та Оболоні поки що нелегко. Цим районам поки що подається менше електроенергії, – написав він.

За його словами, завдяки тимчасовим схемам вдалося загоєти будинки, які від часу останніх обстрілів були без електропостачання: “ним мали подати хоча б кілька годин світла”. Також ремонтні бригади продовжують відновлювальні роботи.

– Я дуже вдячний тим, хто віддано повертає світло до наших домівок і тримає енергетичний фронт. Пишаюся мати таких колег, пишаюся причетним до енергетичної галузі. Ми не дамо ворогові жодного шансу погасити Україну! З днем енергетика! – резюмував Коваленко.

22 грудня у енергосистемі України зберігається дефіцит. У всіх областях діють ліміти споживання, перевищення яких призводить до аварійних відключень, зазначили в Укренерго.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни