У Києві почала чергувати снігоприбиральна техніка – Новини України

У Києві почала чергувати снігоприбиральна техніка - Новини України

Фото: https://t.me/KyivCityOfficial

Комунальники заспокоюють мешканців Києва – вони повністю готові до зими. До снігу залишився рівно тиждень – 11 листопада синоптики обіцяють дощ зі снігом, а вже наступного дня – суцільний сніг, причому при плюсі, хоч і невеликому, вдень та вночі. Але снігоприбиральну техніку перевели у режим чергування наперед.

– У кожному районі повністю готові до виїзду щонайменше п’ять одиниць техніки, – повідомляють на офіційному каналі КМДА. – А взагалі цього зимового сезону боротимуться з ожеледицею і прибиратимуть сніг 525 одиниць основної та додаткової спецтехніки.

Для боротьби з ожеледицею у столиці заготовили майже 15 тисяч тонн солі та майже 70 тисяч тонн піску. Найближчим часом кількість солі для посипання вулиць планують збільшити ще на 10 тисяч тонн. Дороги, мости та тротуари посипатимуть піщано-соляною сумішшю, рідкими хлоридами (це соляний розчин) та рідким природним бішофітом – це антиожеледний реагент.

Нагадаємо, як нам розповів народний синоптик з Волині Володимир Деркач, вже після п’ятого листопада в Україну прийде похолодання з опадами – найчастіше буде дощ, але місцями пройде і сніг.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни