У Києві планують скоротити комендантську годину – Новини України

У Києві планують скоротити комендантську годину - Новини України

Фото: соцмережі

Триває узгодження щодо термінів і порядку зміни тривалості комендантської години в Києві. Найімовірніше, що з 26 березня комендантська година в столиці України скоротиться. Починаючи від вказаної дати, вона триватиме з 00:00 до 05:00 щодня. Про це повідомили у Київській міській військовій адміністрації.

– Питання комендантської години ми розглядали регулярно, опрацьовували спільно з командуванням Угрупування сил і засобів оборони міста Києва, отримали численні клопотання. Також ми бачили і розуміли суспільний запит щодо скорочення. Це і успішна петиція, звернення приватних підприємств, державних установ та простих мешканців столиці, – сказав начальник КМВА Сергій Попко. – Зменшення комендантської години узгоджується з метою покращення логістичного забезпечення у столиці України, сприяння розвитку промисловості, підприємництва та економіки в цілому.

За словами начальника КМВА, новий період комендантської години дозволить збільшити час руху громадського транспорту для зручності киян та гостей міста. Окрім того, Київська міська військова адміністрація разом із командуванням Угруповання сил і засобів оборони Києва вирішили зменшити кількість блокпостів у місті. Частина із них перейде в «сплячий» режим, а решта буде повністю демонтована. Це рішення вже впроваджується.

Варто зазначити, що з 13 березня  на п’ять днів у Херсонській області ввели посилену комендантську годину. Вона триває з 17.00 до 06.30.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни