У Києві любителям гучного дрифту роздали повістки — поліція (ФОТО)

У Києві любителям гучного дрифту роздали повістки — поліція (ФОТО)

У Києві поліціянти запросили на захід любителів гучного автомобільного дрифту представників військкомату, щоб ті роздали повістки.

Про це заявив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, інформує “Галка” з посиланням на “Громадське”.

«Я зараз не говорю про те, що зовсім не можна кави випити або пообідати/повечеряти в якомусь закладі. У цілому, ми й воюємо, щоб люди могли нормально жити. Але всьому є межі», — пише Білошицький.

Він зазначив, що здіймати шум у центрі Києва та дрифтувати вулицями — це неприйнятна поведінка під час війни. Посадовець стверджує, що правоохоронці вже неодноразово попереджали автолюбителів і притягували їх до відповідальності, але це не допомогло.

«А біля цих заряджених моторів крутяться молодчики, які за віком і станом здоров’я могли б, наприклад, тримати автомат», — вважає Білошицький.

Повістки як покарання

Під час повномасштабної війни в Україні почали регулярно вручати людям повістки як покарання за певне порушення. Наприклад, в Одесі чоловікам призовного віку, які відпочивали на пляжі попри заборону, видавали запрошення до військкоматів. Там само повістками вирішили покарати пару і за секс на пляжі. А в Києві запрошення до військкоматів вручили більш як 200 людям, які порушували комендантську годину в нічних клубах.

Міністр оборони України Олексій Резніков виступив проти таких покарань, назвавши цю практику «дурнею».

«Іноді це робиться як покарання за щось — наприклад, порушення швидкісного режиму. Я точно проти цього. Я вважаю, що це дурня повна, тому що служити країні й захищати країну — це точно не має бути покаранням», — наголосив міністр.

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни