У Карпатах — райський сезон крокусів

Куди не глянь – тривають фотосесії: чутно затвори камер і сяють відблиски від смартфонів. Можна лише здогадуватись, який зворушливий “стрес” в душі отримують ті, хто вперше споглядає таку красу. 02 Травня, 2023, 17:30 Прикарпаття Переглядів: 197 Буквально уся полонина вкрита розкішним фіолетово-запаморочливим килимом Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Аби побачити у всій повноті цвітіння шафрану Гейфеля, виходом на найвищу вершину Кострицького хребта з Кривопільського перевалу похід точно на обмежиться, повідомляють “Вікна” з посиланням на фейсбук-сторінку журналіста з Верховини Романа Клима.

На горі Кострича (1586 метрів над рівнем моря) і довкола крокусів небагато. Потрібно рушати вниз хребтом – через гору Кострич – аж до розлогої полонини Болота, де бриндушковий парадайз виграває у всій своїй максимальній красі.

Буквально, уся полонина вкрита цим розкішним фіолетово-запаморочливим килимом. Туристів тут також вистачає. Куди не глянь – тривають фотосесії: чутно затвори камер і сяють відблиски від смартфонів. Можна лише здогадуватись, який зворушливий «стрес» в душі отримують ті, хто вперше споглядає таку красу.

Ну, а хто має май міцніші ноги, залюбки може пройтися ще далі, до гори Костриця і полонини Веснарка, що височіє над селом Красник: тут також вистачає цих фантастичних весняних чічок; чи розпочати маршрут «шафрановим ельдорадо» з Великого Ходака.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни