У Карпатах прикордонники рятують сімох туристів

Військовослужбовці відділу прикордонної служби “Ділове” отримали інформацію про те, що в районі гори Піп Іван Мармароський люди потребують допомоги. 06 Квітня, 2022, 09:30 Прикарпаття Переглядів: 749 Двоє туристів через обмороження не можуть самостійно пересуватись

Прикордонники організували взаємодію з ДСНС України та зорієнтували на пошук усі наряди, які несли службу у вказаному районі, інформують “Вікна” з посиланням на пресслужбу Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.

Під час пошуку один з патрулів Мукачівського прикордонного загону виявив групу громадян України у закинутому будинку лісника. Наразі відомо про сімох постраждалих громадян України, двоє з яких через обмороження взагалі не можуть самостійно пересуватися.

Рятувальна операція триває. Через сніговий зсув техніка не може надійти на допомогу, тому постраждалих пішки намагаються доставити у безпечне місце, де їм зможуть надати медичну допомогу.

Волонтери-рятувальники з Marmaros Rescue Hut повідомляють, що ще двох туристів розшукали на хребті. На жаль, один з туристів помер. 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни