У Калуському ВПУ №7 на благодійному ярмарку зібрали 68 тисяч гривень

У Калуському вищому професійному училищі №7 відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ «Наше свято – наша перемога!». 04 Жовтня, 2022, 16:00 Калуш Переглядів: 335 Учні продавали найрізноманітніші солодощі, домашню випічку, для того, щоб зібрати гроші для українських захисників

Учні продавали найрізноманітніші солодощі, домашню випічку, власні вироби для того, щоб зібрати гроші для українських захисників, інформують “Вікна” з посиланням на Вище професійне училище №7.

Актив учнівського самоврядування організував благодійну лотерею, а співочі дівчатка збирали гроші, виконуючи патріотичні пісні. На завершення заходу усі учасники виконали Гімн України.

Завдяки небайдужості здобувачів освіти, наставників груп, працівників училища та батьків вдалося зібрати понад 68 тисяч гривень на потреби наших воїнів.

Усі вторговані кошти будуть спрямовані на виготовлення буржуйок та будівельних скоб (клямр), які необхідні для облаштування бліндажів.

«Дякуємо кожному, хто  сьогодні долучився до благодійного ярмарку! Щоразу переконуємось, що разом ми сила і тільки разом ми наближаємо нашу перемогу!» — ідеться в повідомленні.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни