У Калуському пологовому будинку народила жінка, будинок якої окупували росіяни

З 24 лютого 2022 року вже 52-га жінка з числа внутрішньо переміщених осіб народила в Калуському пологовому. 25 Січня, 2023, 15:00 Калуш Переглядів: 368 24 січня жінка народила хлопчика Іллю вагою 2930 г. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Про це повідомляє у соцмережі завідувачка акушерського відділення Калуського пологового будинку Леся Григорів, інформують «Вікна».

Єлизавета та Антон родом — з Бердянська Запорізької області. Антон — програміст, а Єлизавета працювала хореографом.

Війна застала їх у Бердянську. Почули вибухи в порту. Спочатку не повірили. Планів евакуйовуватись не було, не знали куди і як.

28 лютого місто окупували росіяни. Спочатку в Бердянську були мітинги опору, але їх розганяли окупанти. Було важко: і морально, і фізично. Старались не виходити на вулицю.

У квітні таки зважились евакуюватись. Їхній будинок окупували “орки”. Виїхали в Мукачево, де й одружились в проєкті «Шлюб за добу». У вересні, оскільки евакуювались і батьки Єлизавети, переїхали до Калуша, до друзів.

24 січня жінка народила хлопчика Іллю вагою 2930 г.

«Бажаємо Божої опіки цій сім’ї й щасливого повернення в мирний Бердянськ ! Все буде Україна і ми обов’язково переможемо!» — ідеться в повідомленні калуських медиків.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни