У Калуському парку ремонтують катамарани

Про це на оперативній нараді у міськвиконкомі повідомила директорка комунального підприємства «Міський парк культури і відпочинку ім. Івана Франка» Калуської міської ради Наталія Паламар.

29 Січня,
2022,
14:00
Калуш

Переглядів: 552


Ремонт катамаранів мають завершити до кінця зими

За попередній тиждень підприємством було укладено чотири договори у рамках проєкту «Шлюб за добу» та зареєстровано два шлюби.

За словами Наталії Паламар, працівники парку продовжують роботу з популяризації цього проєкту у містах і селищах Калуського району — рекламують “цікаві дати” для укладання шлюбу у лютому. Нагадаємо, послуга «Шлюб за добу» є платною і забезпечує значну частину доходу парку, інформують “Вікна”.

Упродовж останнього тижня у парку працювали над благоустроєм. Також визначилися з технічними характеристиками надувного комплексу — нового атракціону для дітей віком 2-10 років, який планують закупити до початку нового сезону. Оголосити тендер планують у лютому.

За словами Наталії Паламар, парк взявся за підготовку катамаранів — у ремонті три з п’яти таких атракціонів. Ремонт мають завершити за місяць. Станом на 28 січня по одному катамарану роботи виконані на 90%, два інші — розібрані, ведуться роботи з ізоляції тріщин і поломок.  

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни