У калуському дитячому садку “Журавлик” зібрали 15 тис. гривень на допомогу військовим

У калуському дитячому садку “Журавлик” на підтримку захисників провели патріотичну акцію «Подаруй частинку тепла». 27 Жовтня, 2022, 10:00 Калуш Переглядів: 142 Діти в ігровій формі навчаються дорослої відповідальності

Малеча, їхні батьки та працівники закладу виготовляли патріотичні сувеніри, які передадуть нашим захисникам. Долучилися й до збору коштів на підтримку ЗСУ. Всього зібрали 15 тис. гривень.

В ігри діти не просто граються, а виховують в собі почуття відповідальності, взаємодопомоги та віру в перемогу, інформують “Вікна” з посиланням на Фейсбук-сторінку міського голови Андрія Найди.

Здобуті знання правил безпечної поведінки в умовах воєнного стану теж закріплюють у грі. Зокрема вчаться «розміновувати» території («Сапери»), доставляти «поранених» та  ліки з великою обережністю та акуратністю, щоб врятувати людські життя  («Перенеси на ношах», «Доставка ліків»), швидко ховатися під час тривоги («Живий тунель»).

А ще вчаться взаємодіяти то допомагати один одному, працюючи в парах («Порятуй товариша»), та плести маскувальні сітки.

“Розумієш, що діти повинні гратися у свої, дитячі, ігри. Та, на жаль,  це реалії сьогодення. Щира вдячність усім учасникам освітнього процесу, кожному, хто активно працює на Перемогу!”, — ідеться в повідомленні.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни