У калуській владі — сплеск вакцинацій від коронавірусу

19 січня на оперативній нараді у міськвиконкомі Калуський міський голова озвучив актуальні дані щодо вакцинації працівників міської влади, комунальних підприємств, установ та закладів охорони здоров’я.

19 Січня,
2022,
14:00
Калуш

Переглядів: 698


Ілюстроване фото. Штраф за допуск до роботи невакцинованого працівника становить до 170 тис. гривень

За словами Андрія Найди, за останній тиждень приріст частки вакцинованих працівників становить одразу 4%. Відтак загалом проти коронавірусу щеплені 94%, інформують “Вікна”.

Нагадаємо, впродовж останнього місяця приріст частки вакцинованих працівників міської влади і її структур не перевищував 1% на тиждень. Очевидно, загроза відсторонення від роботи таки спонукає до вакцинації.

За останній тиждень зростання забезпечили виконавчий комітет Калуської міської ради (плюс 5%, загалом 98%), управління з питань надзвичайних ситуацій (плюс 3%, загалом 100%), управління житлово-комунального господарства (плюс 9%, загалом 100%), управління комунальної власності (плюс 8%, загалом 100%). А також — комунальні підприємства: «Калуська енергетична Компанія» (плюс 1%, загалом 97%), «Екосервіс» (плюс 33%, загалом 100%), «Екоресурс» (плюс 21%, загалом 88%), «Ритуальна служба» (плюс 10%, загалом 45%), «Калушавтодор» (плюс 4%, загалом 80%) та всі чотири заклади охорони здоров’я Калуської громади: Калуська ЦРЛ (плюс 6%, загалом 93%), Калуська міська лікарня (плюс 1%, загалом 89%), Калуський центр первинної медико-санітарної допомоги (плюс 3%, загалом 100%) і Калуська стоматполіклініка (плюс 4%, загалом 91%).    

Нагадаємо, з 31 січня вступає в дію наказ Міністерства охорони здоров’я, за яким мають бути відсторонені від роботи без збереження зарплати працівники державних і комунальних закладів охорони  здоров’я, органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ і організацій, які не щеплені проти коронавірусу.

«Нагадую, до 31 січня є час вакцинуватися. Надалі будуть відсторонені від роботи до закінчення карантину або до вакцинації. Керівники, спілкуйтеся з працівниками, оскільки на вас буде лежати відповідальність за допуск невакцинованого працівника. Штрафи там до 170 тис. гривень», — зазначив міський голова.

Щодо вакцинації проти коронавірусу у Калуській громаді, то станом на 19 січня працівники міського центру зробили 65 539 щеплень. У тому числі 31 821 (+310 за тиждень) людина пройшла повний курс вакцинації, 113 осіб (+60 за тиждень) уже отримали третю дозу вакцини та одна людина щеплена додатковою дозою.

Частка вакцинованих мешканців Калуської громади (з тих, які підлягають щепленню) є такою: однією дозою вакцини —близько 49,5%, двома дозами — близько 47%. Приріст за останній тиждень — у межах 1%.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни