У “Калуській в’язниці” презентували унікальне видання про підпілля ОУН

Презентація книжки, яка за своєю суттю є збірником документів і матеріалів, зібрала чимало небайдужих до нашої історії людей. 17 Жовтня, 2022, 13:00 Калуш Переглядів: 74 На сайті міської ради буде відкрито окрему рубрику з оцифрованими виданнями краєзнавців

16 жовтня калушани мали можливість бути учасниками справжньої події: у «Калуській в’язниці» відбулась презентація унікального видання «Національно-визвольна боротьба УПА та підпілля ОУН на Калущині в 1944-1946 рр.», авторами і упорядниками якого є Іван Тимів та Людмила Андрійчук — наукові співробітники комунального закладу «Музейно-виставковий центр» та Олег Малярчук — доктор історичних наук, професор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, інформує музейно-виставковий центр.

Презентація книжки, яка за своєю суттю є збірником документів і матеріалів, зібрала чимало небайдужих до нашої історії людей. Серед них були шановані науковці, краєзнавці та справжні вояки УПА. До слова, ця книжка приурочена 80-річчю створення Української повстанської армії.

Доцент кафедри історії України і методики викладання історії ПНУ, кандидат історичних наук Андрій Королько високо оцінив роботу науковців, наголошуючи, що на Прикарпатті калушани вже кілька років поспіль лідирують щодо кількості виданих наукових і дослідницьких праць у царині історії та краєзнавства.

Самі ж автори зазначили, що кожне видання фінансується з бюджету Калуської громади.

На прохання авторів презентованої книжки на сайті міської ради буде відкрито окрему рубрику, де будуть розміщуватися оцифровані видання наших краєзнавців.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни