У Калуській громаді усиновлено 43 дитини

Щорічно 30 вересня відзначається День усиновлення, який співпадає із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії. Це важливий день для української громади і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною, прийнявши рішення та ступив на шлях усиновлення та створення для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування родин, де будуть зігріватися серця. 30 Вересня, 2022, 14:00 Калуш Переглядів: 226 Ілюстроване фото. На обліку дітей, які можуть бути усиновлені перебуває восьмеро дітей.

Кожна дитина має право на виховання в сім’ї, потребує родинного тепла і турботи. Доброта і любов — головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти — це наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам’ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину, особливо тепер про дітей-сиріт та дітей, які залишилися без батьківського піклування. І тому саме в цей день хочеться від щирого серця привітати тих відважних батьків, які здійснили відповідальний крок і взяли дитину у свою родину, а також усіх опікунів, піклувальників, прийомних батьків та батьків-вихователів.  Адже, це свято вихваляє силу духу і мужності усіх цих людей, чиї серця укріплені вірою, ідеться на Фейсбук-сторінці міського голови Андрія Найди, інформують “Вікна”

На сьогоднішній день у Калуській громаді за рішенням судів  усиновлено 43 дитини. На обліку дітей, які можуть бути усиновлені перебуває  8 дітей, віком від 7 до 16 років. На облік кандидатів в усиновлювачі взято 2 сім’ї.

Громадяни України, які бажають усиновити дитину мають право отримати консультацію щодо процедури усиновлення дитини ( в тому числі в онлайн-режимі), а також звернутися із відповідною заявою про взяття їх на облік кандидатів в усиновлювачі, шляхом подання відповідної заяви за місцем свого проживання безпосередньо до Служба у справах дітей Калуської міської ради ( вул. С.Бандери, 18,3 поверх, м. Калуш) або через Єдиний державний вебпортал електронних послуг (Дія) та інтегровані з ним інформаційні системи Мінсоцполітики, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

“У дітях — щасливе майбутнє наших сімей, всього українського роду” ідеться в повідомленні

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни