У Калуській громаді відкрили прихисток для 29 вимушених переселенців

У Калуській громаді офіційно відкрито перший прихисток для мешканців, які змушені були покинути власні домівки через війну. 12 Листопада, 2022, 15:00 Калуш Переглядів: 252 Приміщення облаштоване для 29 внутрішньо переміщених осіб з незахищених верств населення

Приміщення облаштоване для 29 внутрішньо переміщених осіб з незахищених верств населення, серед яких діти, позбавлені батьківського піклування, особи з інвалідністю, матері з дітьми, одинокі люди.

Це масштабна праця величезної кількості благодійників, яких об’єднали основні донори — БО “Благодійний фонд “MoveUkraine “. Завдяки значному фінансуванню благодійника Яна Лундіна було здійснено ремонт на загальну суму понад 3 млн гривень, інформують “Вікна” з посиланням на Калуську міську раду.

До облаштування прихистку долучилися міжнародні донори та підприємства, серед них: ТзОВ «Ґудвеллі Україна»(техніка, холодильник, мікрохвильові печі, порохотяг, плита електрична, електрочайники, мультиварки); Міжнародна організація з міграції (будівельні матеріали, сантехніка), Уряд Словаччини, USAID, ECHO; БФ «Рокада» (побутова техніка, матраци) при сприянні партнера – Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців; Міжнародна благодійна гуманітарна організація «Terre des hommes» (постільна білизна); «Асоціація розвитку ОТГ Прикарпаття» (предмети довгострокового користування).

Силами Калуської громади налагоджено координацію роботи з донорами, а саме головним спеціалістом міської ради Мар’яною Думенко. Також здійснено профілювання дороги та засипку її щебенем.

Подяка й приватним підприємцям, які долучилися до створення затишку в прихистку: салону штор «Фіранка», МФ «Гойдалка».

Особливі слова подяки старості Василю Булавинцю та мешканцям села Мостище, які активно допомогали, чим могли.

На цьому подружжя Патриція і Джон Шморгун та їх друзі Енді Кузіч, Ден Енгл та й вся команда «Move Ukraine» не зупиняється. На черзі – наступний прихисток у Калуші.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни