У Калуській громаді оголошено чотири дні жалоби

Через загибель на передовій трьох калушан і повернення загиблого рік тому захисника в Калуській громаді з 23 по 26 березня оголошено жалобу. 21 Березня, 2023, 13:00 Калуш Переглядів: 683 Ілюстроване фото. У ці дні слід приспустити Державні Прапори України з траурними стрічками Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Оскільки цими днями при виконанні бойових завдань загинуло троє калушан: Олег Конопада, Марат Дадабаєв, Ігор Панасенко та востаннє повернеться на рідну землю загиблийрік тому захисник Віталій Лучка, в Калуській громаді оголошено триденну жалобу.

Про це повідомляє на Фейсбук-сторінці міський голова Андрій Найда, інформують «Вікна»

«Я підписав розпорядження щодо оголошення у Калуській громаді з 23 по 26 березня Днів Жалоби. У відповідності до цього розпорядження скасовуються розважальні заходи, що планувались», — ідеться в повідомленні.

У ці дні слід приспустити Державні Прапори України з траурними стрічками на адміністративних будівлях підприємств, установ і організацій.

Підприємствам, установам, організаціям територіальної громади незалежно від форм власності рекомендовано обмежити використання музики та проведення розважальних заходів.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни