У Калуській ЦРЛ оперує голова спілки офтальмологів України

Відомий київський лікар-офтальмолог, голова спілки офтальмологів України, керівник офтальмологічної клініки «Візіобуд» Володимир Мельник оперує у Калуській ЦРЛ. 08 Квітня, 2022, 11:00 Калуш Переглядів: 257 Відомий лікар і раніше співпрацював із калуськими лікарями-офтальмологами

Тісна співпраця знаного як в Україні, так і за її межами лікаря-офтальмолога з Калушем триває вже майже 10 років. Але коли раніше Володимир Мельник приїжджав у Калуш і проводив оперативні втручання з приводу таких захворювань органів зору, як катаракта та глаукома, раз на місяць, то тепер разом із калуськими офтальмологами робить їх щотижнево, інформують “Вікна” з посиланням на Калуську ЦРЛ.

“З початком бойових дій працювати в нашій клініці в Києві стало небезпечно, і її довелося закрити”, — розповідає Володимир Мельник.

Тож наразі лікар працює у Калуші, де консультує, лікує та спільно з місцевими фахівцями Ярославом Буком і Наталією Чав’як оперує хворих.

Зрештою, саме завдяки знайомству з Ярославом Буком на одній із наукових конференцій і його запрошенню відвідати Калуш, місто стало ще одним центром проведення операцій на сучасному рівні на такі захворювання очей, як катаракта і глаукома, зазначив Володимир Мельник. За його словами, за період співпраці разом із калуськими колегами  проведено  понад тисячу операцій, тобто в середньому близько 200 оперативних втручань на рік.

Раніше йшлося, що у Калуській лікарні почала працювати докторка медичних наук із Києва.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни