У Калуській ЦРЛ новий ангіограф встановлять в операційному блоці

Придбаний за кошти державного бюджету ангіограф, який 14 березня було доставлено до КНП «Калуська центральна лікарня», функціонуватиме в операційному блоці на одному з поверхів медзакладу.

01 Квітня,
2022,
12:00
Калуш

Переглядів: 205


Ілюстроване фото. Приміщення в операційному блоці було завчасно підготовлено для встановлення ангіографа

Про це повідомив медичний директор Калуської ЦРЛ Валерій Паляниця, інформують «Вікна» з посиланням на Калуську ЦРЛ

Приміщення для встановлення цього апарата ми берегли або ж не використовували ще з 2013 року. Тоді обіцяли придбати ангіограф за кошти міського бюджету, пізніше — з умовою співфінансування частини його вартості. Однак ці ідеї так і не вдалося втілити в життя”, — каже медичний директор.

Приміщення в операційному блоці було завчасно відремонтовано та підготовлено для встановлення ангіографа. Тепер свою справу повинен зробити постачальник обладнання, тобто підключити сучасну систему діагностування судинних захворювань і патологій, налаштувати, випробувати й передати в експлуатацію. Власне цим зараз і займаються відповідні спеціалісти.

У Калуській ЦРЛ нове ангіографічне обладнання буде використовуватися як для діагностичного обстеження хворих на серцево-судинні, неврологічні, нейрохірургічні, гінекологічні й інші захворювання, так і під час оперативних втручань у випадках тромбозу судин, інсульту, інфаркту або розриву судин.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни