У Калуші збільшили підтримку Калуської ЦРЛ з бюджету громади до 22 млн гривень

11 квітня на пленарному засіданні позачергової сесії Калуської міської ради депутати внесли зміни до програми розвитку та фінансової підтримки КНП «Центральна районна лікарня Калуської міської ради Івано-Франківської області» на 2022-2024 роки. 12 Квітня, 2023, 16:00 Калуш Переглядів: 267 Це вже друге рішення, пов’язане зі збільшенням фінансової підтримки лікарні з бюджету громади за останні два тижні Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Це вже друге рішення, пов’язане зі збільшенням фінансової підтримки лікарні з бюджету громади за останні два тижні, інформують “Вікна”.

Нагадаємо, станом на березень ця програма передбачала виділення для лікарні у 2023 році близько 15,4 млн гривень фінансової підтримки. 30 березня Калуська міська рада збільшила її фінансування більш як на 2,5 млн гривень — до 17 млн 949 тис. гривень. Зокрема, тоді 2 млн 280 тис. гривень додали на харчові продукти й 268 тис. гривень з обласного бюджету розподілили на обладнання та медикаменти.

На сесії 11 квітня бюджет програми зріс ще на 4 млн гривень і зараз становить понад 21 млн 949 тис. гривень. Додаткове фінансування виділили на забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення. Окрім того, ще 4 млн гривень перерозподілили у межах програми, а саме на таку суму зменшили капітальні трансферти на придбання обладнання довгострокового користування додавши її на ліки та вироби медичного призначення. Відтак цього року можливості розвитку Калуської ЦРЛ є суттєво обмеженими — на закупівлю обладнання у програмі залишилося всього 722 тис. гривень (у тому числі 168 тис. гривень з обласного бюджету). А бюджетна допомога на лікарські засоби та вироби медичного призначення зросла одразу на 8 млн гривень і зараз становить понад 10,6 млн гривень. 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни