У Калуші збільшили кількість посад у міській владі та створили новий відділ

27 січня Калуська міська рада внесла зміни до структури та загальної чисельності апаратів ради, виконавчого комітету та виконавчих органів Калуської міської ради.

29 Січня,
2022,
12:00
Калуш

Переглядів: 2782


Це вже сьоме рішення про збільшення кількості посад у міській владі з часу, коли до влади прийшла нова команда

А саме: кількість посад збільшили на одну, відтак в органі місцевого самоврядування вже буде 325 посад, інформують “Вікна”.

Останнім рішенням міська рада створила новий відділ — координації роботи зі старостинськими округами, закупівель та комунікацій виконавчого комітету Калуської міської ради на п’ять  посад. Відповідно, чотири посади скоротили в інших відділах: дві — у загальному відділі (тут залишилося 19 посад), по одній — у відділах бухгалтерського обліку і звітності (3 посади) та організаційно-правової роботи ради (5 посад).

Як пояснив керуючий справами виконкому Олег Савка, необхідність створення нового відділу пов’язана з рекомендаціями Міністерства цифрової трансформації. Зокрема, до нього з загального відділу перейдуть двоє системних адміністраторів, які забезпечують роботу ради, з бухгалтерії перейде спеціаліст по закупівлях, а з оргвідділу ради — оператор комп’ютерного набору. Ймовірно, мотивацією створення нового відділу також є утворення ще однієї керівної посади.

До речі, під час голосування депутати проєкт рішення не підтримали — забракло одного голосу «за». Однак згодом депутатка Оксана Савчук подала заяву щодо врахування її голосу. Відтак нову структуру затвердили.

Це вже сьоме за рахунком рішення про збільшення кількості посад у міській владі з 24 листопада 2020 року, коли до влади прийшла нова команда. Так, станом на початок листопада 2020 році в міській владі було 265 посад. Тож за рік і два місяці кількість посад у апараті міської ради і її виконавчих органах загалом зросла на 60.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни