У Калуші захворюваність на COVID-19 наростає, а заклики до вакцинації не працюють

Нагадаємо, на початку серпня Калуський міський центр первинної медико-санітарної допомоги через офіційний сайт міської ради нагадав мешканцям громади про пандемію COVID-19 та закликав їх вакцинуватися – Центр вакцинації знаходиться у міській поліклініці та працює з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 15.30 (обідня перерва з 12.00 до 12.30). 15 Серпня, 2022, 15:00 Калуш Переглядів: 467 Ілюстративне фото. Заклик до вакцинації відбувся на тлі очікуваного зростання захворюваність на коронавірусну інфекцію

Заклик до вакцинації відбувся на тлі очікуваного зростання захворюваність на коронавірусну інфекцію та різким падінням темпів вакцинації з початку війни – якщо до 24 лютого на Калущині  (в колишньому Калуському районі) в середньому робили в середньому 7,5 тис. щеплень на місяць, а після початку війни – менше за тисячу на місяць, інформують “Вікна”

Як повідомив «Вікнам» керівник міського центру первинної медико-санітарної допомоги Михайло Гаврилишин, станом на 15 серпня проти початку місяця незважаючи на заклики темпи вакцинації у Калуській громаді не зросли і людей звертається небагато. Зараз у міському Центрі вакцинацій роблять 30-50 щеплень проти коронавірусу на день. Нагадаємо, до війни у міському центрі робили сотні щеплень на день,  були періоди коли  зверталися 800-900 людей на день.

Між тим захворюваність на коронавірусну хворобу наростає вже. Пік захворюваності цього року припав на січень-лютий,  в квітні виявили всього 13 нових випадків, у травні – 5 випадків, у червні – 4 випадки. Однак вже у липні захворюваність почала зростати, причому наростаючими темпами: впродовж липня виявили 15 нових випадків захворювання,  за першу половину серпня (з 1 по 15 серпня) вже є 35 нових випадків захворювання. Якщо на 1 липня в стаціонарних закладах охорони здоров’я Калуської громади був один хворий з коронавірусною пневмонією, на 1 серпня – двоє, то вже на 15 серпня у лікарнях є вісім таких пацієнтів.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни