У Калуші утеплюють будинок на бульварі Незалежності, 4

Роботи з утеплення зовнішніх стін будинку на бульварі Незалежності, 4 у Калуші розпочали до війни.

24 Березня,
2022,
16:00
Калуш

Переглядів: 567


Роботи завершать до кінця літа.

Як повідомив «Вікнам» депутат Калуської міської ради Петро Білінський, утеплення зовнішніх стін планували завершити за кілька місяців. Проте зараз розраховують на те, що утеплення триватиме довше і буде завершено до кінця літа, адже будівельники пішли воювати.

Нагадаємо, ОСББ «Незалежність К» є учасником програми «Енергодім» від Фонду енергоефективності. Програма спрямована на підтримку енергомодернізації багатоквартирних житлових будинків, у яких створено ОСББ — об’єднання співвласників багатоквартирного будинку. А саме: Фонд надає гранти — відшкодування частини витрат ОСББ на проведення повного комплексу робіт з енергомодернізації — з виготовлення енергетичного сертифікату, проєктно-кошторисної документації та самих робіт. За умовами програми «Енергодім» перших 500 ОСББ України — учасники програми — можуть отримати до 70% відшкодування від Фонду. Після 500-ї заявки умови програми є гіршими: Фонд відшкодовує максимум 50% вартості заходів з енергомодернізації.

Станом на 24 березня заявки на участь у програмі «Енергодім» подало 892 ОСББ України. У тому числі — і чотири калуські, які увійшли до перших 500 і можуть утеплити свої будинки за найвигіднішими умовами:

  • ОСББ «Січове 15», яке  не лише першим подало заявку, але й вже завершило усі роботи та отримало енергетичний сертифікат, який підтверджує ефективність енергомодернізації;
  • ОСББ «Незалежність К» на бульварі Незалежності, 4 і 6;
  • ОСББ «Едельвейс-Калуш» на вул. Малицької, 7;
  • ОСББ «Проспект 15А» на проспекті Лесі Українки, 15А.

Сумарна вартість робіт з енергомодернізації будинків на бульварі Незалежності, 4 і 6 — понад 90 млн гривень. ОСББ «Незалежність К» вже отримало від Фонду відшкодування за виготовлення енергетичних сертифікатів (понад 68 тис. гривень за два будинки), а також частково відшкодування вартості проєктно-кошторисної документації — близько 167,4 тис. гривень. По одному з будинків до документації були зауваження, недоліки виправляють.

Комплекс робіт по будинках на бульварі Незалежності включає теплоізоляцію зовнішніх стін, горищ, перекриття підвалу, заміну вікон як у місцях загального користування, так і у квартирах, утеплення та скління балконів і лоджій тощо. Як повідомляли раніше, торік роботи розпочали на бульварі Незалежності, 4 — з утеплення  технічного поверху, ремонту даху та зміни вікон.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни