У Калуші встановили тариф на атракціон “Ланцюгова карусель”

25 квітня виконавчий комітет Калуської міської ради вніс зміни до свого рішення від 25 травня 2022 року «”Про встановлення тарифів на атракціони комунального підприємства «Міський парк культури і відпочинку ім. Івана Франка”. 26 Квітня, 2023, 16:00 Калуш Переглядів: 619 Ілюстроване фото. Дорослий квиток на карусель тепер коштує 40 гривень, дитячий (для дітей від 4 до 14 років) — 20 гривен Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

А саме перелік атракціонів доповнили ланцюговою каруселлю та встановити на неї такі тарифи: дорослий квиток — 40 гривень, дитячий (для дітей віком від 4 до 14 років) — 20 гривень. Для дітей віком до 4 років у супроводі дорослих і без надання окремого місця атракціон буде безоплатним, інформують “Вікна”

Тарифи на інші атракціони міського парку  цього року змінювати не планують. Нагадаємо, у травні минулого року  виконавчий комітет Калуської міської ради затвердив нові тарифи на атракціони міського парку, у дію вони вступили з 1 червня.  За винятком катамарана, найвищий тариф встановлено на атракціон “Колесо огляду” — він є аналогічним тому, що встановили для ланцюгової каруселі (40 гривень, для дітей віком до 4-х років у супроводі дорослого — безкоштовно, для дітей віком від 4 до 14-ти років — 20 гривень).

Нагадаємо також, що торік було встановлено  пільгу за оплату атракціонів (крім катамарана) в розмірі 50%, яка поширюється на дітей з інвалідністю, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, батьки яких є ветеранами війни, дітей, батьки яких є особами з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з аварією на Чорнобильській атомній електростанції. А також на осіб з інвалідністю та учасників бойових дій. Пільга поширюватиметься і на ланцюгову карусель.

Початок сезону роботи атракціонів у міському парку запланований на 7 травня. Капітальний ремонт ланцюгової каруселі планують завершити до цієї дати. Торік цей атракціон не працював: через аварійний стан ланцюгову карусель зупинили на капітальний ремонт. Кошторис відновлення популярного атракціону становить 590 тис. гривень. Необхідну суму парку виділили з бюджету Калуської громади.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни