У Калуші встановили 4 нові наземні пожежні гідранти

Задля забезпечення та поліпшення протипожежного стану за сприяння місцевої влади в Калуші продовжують встановлювати наземні пожежні гідранти. 22 Грудня, 2022, 18:00 Калуш Переглядів: 362 Ілюстроване фото. Рятувальники закликають громадян бути уважними та при паркуванні авто поблизу пожежних гідрантів

Ще чотири таких гідранти, що забезпечуватимуть швидкий та безперешкодний забір води для пожежно-рятувальних підрозділів, з’явилися на вулицях Тихого, Січових Стрільців, Рубчака та на проспекті Лесі Українки, інформують “Вікна” з посиланням на Калуське районне управління ГУ ДСНС в Івано-Франківській області.

Рятувальники закликають громадян бути уважними та свідомими при паркуванні автомобілів поблизу пожежних гідрантів.

“Якщо ви бачите вказівники пожежних гідрантів, то уважно подивіться, де вони знаходяться. Тоді вже паркуйте свої автомобілі залишаючи місце для спецтехніки, аби не створювати перешкоди для роботи пожежно-рятувальної служби. До речі, люки пожежних гідрантів, або бордюри поблизу них, здебільшого позначені червоним кольором”, — застерігають рятувальники.

Раніше начальник Калуського районного управління  Державної служби надзвичайних ситуацій Василь Микитин висловив переконання, що у Калуші потрібно не лише підтримувати наявну мережу вуличних гідрантів у робочому стані, а й розвивати її: великі житлові масиви є фактично безводними. Він нагадав про пожежу житлового будинку у “Царському селі”, яка трапилася 28 травня: тоді горів триповерховий житловий будинок. До її гасіння залучали рятувальників не лише з Калуша, а й із Войнилова та Рожнятова. А якби неподалік був гідрант, то вогонь можна було б загасити швидше і меншими силами.

У червні йшлося, що у Калуші є проблеми з протипожежним водопостачанням: зі 158-ми вуличних гідрантів 17 або 11% — несправні. Це був найвищий показник серед міст області.

Тоді ж комунальне підприємство “Калуська енергетична компанія” замовило два нові гідранти та 10 штоків на підприємстві з Дніпра. 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни