У Калуші впродовж двох місяців перевірятимуть зовнішню рекламу

На офіційному сайті Калуської міської ради оприлюднили розпорядження міського голови Андрія Найди від 23 лютого «Про проведення інвентаризації спеціальних конструкцій зовнішньої реклами на території м. Калуша». 02 Березня, 2023, 18:00 Калуш Переглядів: 213 Ілюстроване фото. 2016 року виконком прийняв рішення про демонтаж 47 рекламних конструкцій Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Документом створено комісію для проведення інвентаризації спеціальних конструкцій зовнішньої реклами на території міста Калуша, інформують “Вікна”. Комісія має провести інвентаризацію спеціальних конструкцій зовнішньої реклами до 1 травня 2023 року.

За підсумками інвентаризації управлінню архітектури та містобудування доручено підготувати на розгляд виконавчого комітету міської ради перелік спеціальних конструкцій зовнішньої реклами, які встановлені з порушенням Правил розміщення зовнішньої реклами на території Калуської міської територіальної громади.

Нагадаємо, раніше у Калуші вже проводили інвентаризацію рекламних конструкцій. Наприклад, у 2016 році за результатами перевірки, яку теж проводила спеціально створена робоча група, виконком прийняв рішення про демонтаж 47 таких конструкцій, які встановили з порушеннями.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни