У Калуші вперше забрукують доріжки на прибудинкових територіях чотирьох багатоповерхівок

Минулого тижня управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради оголосило одразу два тендери на оплату видатків із благоустрою населених пунктів (прибудинкової території) Калуської територіальної громади — на 433 363 та 18 726 гривень. 17 Жовтня, 2022, 18:00 Калуш Переглядів: 822 Ілюстроване фото. Досі в Калуші практики брукування доріжок на прибудинкових територіях не було

Таким чином сумарний бюджет благоустрою прибудинкових територій — понад 452 тис. гривень.

Період подачі пропозицій на участь у тендерах — з 18 до 21 жовтня. Дату аукціону буде визначено з початком приймання пропозицій. За тендерною документацією термін виконання робіт — до 21 листопада поточного року.

Як пояснив “Вікнам” заступник начальника управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради Тарас Фіцак, кошти на благоустрій прибуткових територій Калуській громаді виділили з обласного бюджету за ініціативою депутатів, до яких раніше зверталися мешканці. Оскільки обласна рада виділила фінансування двома сумами, то й було оголошено дві закупівлі.

Послуги з благоустрою заплановані біля чотирьох багатоквартирних житлових будинків Калуша:

  • на вул. Рубчака, 2 (тут планують впорядкувати доріжки на входах до під’їздів);
  • на вул. Січових Стрільців, 15 (впорядкують доріжку біля будинку, її викладуть бруківкою «Старе місто» на площі майже 82 кв. метри);
  • на вул. Євшана, 3 (також доріжка з бруківки на площі понад 150 кв. метрів);
  • на вул. Литвина, 7 (понад 21,6 кв. метри бруківки).

До речі, досі у Калуші коштом бюджету викладали бруківку лише на комунальних тротуарах та у скверах, а практики брукування доріжок на прибудинкових територіях не було.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни