У Калуші виставили на аукціон земельну ділянку. Переможець зможе збудувати магазин

На сайті Національної електронної біржі Калуська міська рада оприлюднила оголошення про продаж права оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 0,0897 га, яка розташована в місті Калуші в районі вул. Хіміків (біля перехрестя з вул. Фінською). 30 Листопада, 2022, 14:00 Калуш Переглядів: 604 Ілюстроване фото. Стартова ціна на торгах становить близько 67,7 тис. гривень без ПДВ

Зазначено, що категорія земель — землі житлової та громадської забудови, а цільове призначення земельної ділянки — для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, інформують “Вікна”.

Стартова ціна на торгах дорівнює розміру річної орендної плати й становить близько 67,7 тис. гривень без врахування податку на додану вартість. Термін оренди — 5 років.  

Період подання заяв на участь в аукціоні — з 1 по 29 грудня, електронний аукціон запланований на 30 грудня.

Право оренди земельної ділянки виставили на аукціон на підставі  рішення Калуської міської ради від 29 вересня цього року. За ним стартова ціна лота на електронному аукціоні (річний розмір орендної плати) становить 4,5% від нормативної грошової оцінки. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки в районі вул. Хіміків — понад 1,5 млн гривень.

Переможець аукціону зможе збудувати на земельній ділянці заклад торгівлі та згодом викупити землю під своїм нерухомим майном.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни