У Калуші виставили на аукціон право оренди комунальних приміщень площею 64,5 кв. метри

16 червня на сайті Національної електронної біржі розпочався прийом заяв на участь в аукціоні з оренди комунального майна у Калуші – нежитлових приміщень площею 64,5 кв. метри на вул. Грушевського, 63. На аукціон приміщення виставило управління комунальної власності Калуської міської ради. На подання заяв відведено кілька днів – термін завершується 19 червня, електронний аукціон запланований на 20 червня. 16 Червня, 2023, 15:00 Калуш Переглядів: 552 Ілюстроване фото. Цільове використання комунального майна – без обмежень, термін його оренди – 5 років. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Стартова ціна права оренди приміщень дорівнює розміру орендної плати на місяць і становить 5 733,31 гривню. Цільове використання комунального майна – без обмежень, термін його оренди – 5 років.

Приміщення, які виставали на аукціон знаходять на першому поверсі одноповерхової будівлі і складаються з трьох кабінетів площею 18,7, 19,9 і 25,9 квадратних метрів. Також у будівлі є підвальні приміщення загальною площею близько 107 кв. метри. Сама будівля знаходиться біля перехрестя вул. Грушевського з вул. Винниченка, навпроти будівлі, де колись була станція швидкої медичної допомоги.

Як повідомив у коментарі «Вікнам» начальник управління комунальної власності Олександр Челядин, будівля є старою, вона тривалий час не використовувалася.  Приміщеннями, які виставили аукціон цікавилися потенційні орендарі, які мають намір створити тут реабілітаційний центр для військових.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни