У Калуші відновив роботу басейн «Посейдон»

Як і планувалося, від учора, 1 листопада, басейн «Посейдон» ДЮСШ “Сокіл” відновив свою роботу. 02 Листопада, 2022, 13:00 Калуш Переглядів: 78 Ілюстроване фото. Навчальних груп для дітей до 12 років у комунальному басейні не буде

Режим роботи басейну з понеділка по п’ятницю, за офіційною інформацією, є наступним:

  • з 6:45 до 8:15 — групи дорослих;
  • з 15:30 до 21:00 — спортивні та оздоровчі.

З 8:00 щосуботи займатимуться групи спортивні та оздоровчі, інформують “Вікна”.

У формуванні графіка занять враховано те, що укриття розташоване в ліцеї №6, і в проміжку з 8:00 до 15:30 в разі повітряної тривоги сховище використовують учасники освітнього процесу.

«Також є зміни у віці дітей, які відвідуватимуть басейн. Навчальних груп для дітей до 12 років не буде у зв’язку з необхідністю більше часу для переміщення їх в укриття у разі тривоги.

У будні «Посейдон» можуть відвідувати діти з 12 років. Діти, молодші віком, матимуть змогу поплавати в басейні в суботу після 16:00 разом з батьками, при умові, що дитина та батько однієї статі», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, з 1 листопада місячний абонемент (на вісім занять) за відвідування басейну «Посейдон» коштує 450 гривень (досі — 350 гривень), а для дітей віком до 16 років – 200 гривень (досі — 80 гривень).

Визначено, що безоплатно користуватися  послугами басейну надалі зможуть учні 3-6-х класів закладів загальної середньої освіти Калуської громади та діти соціально незахищених категорій віком до 16 років (діти сироти та діти позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю, діти з багатодітних сімей, діти ветеранів війни та діти батьки яких мають статус учасників бойових дій, діти, батьки яких були ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС та діти з сімей внутрішньо переміщених осіб). Пільгу у розмірі 50% вартості послуг зможуть отримати дорослі  мешканці Калуської громади з І, ІІ та ІІІ групами інвалідності.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни