У Калуші відновили роботи з ремонту тротуару на майдані Шептицького

Нагадаємо, на 15 вересня був запланований аукціон з визначення підрядника у закупівлі “Експлуатаційне утримання тротуару на майдані А. Шептицького (від житлового будинку № 4 до моста через р. Сівка) в м. Калуші”, яку на початку вересня в єдиній системі державних закупівель Прозоро оголосило управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради. 29 Вересня, 2022, 15:00 Калуш Переглядів: 276 До роботи підрядник приступив 29 вересня

Бюджет становив 950 тис. гривень, закупівля є спрощеною. Аукціон не відбувся, оскільки документи на участь у ньому подав один учасник – підприємець Роман Гриньків з колишнього Тисменицького району. Його пропозиція трохи більше як на 5 тис. гривень менша за заявлену вартість і становить 944 768 гривень.  19 вересня з переможцем закупівлі було укладено договір на запропоновану ним вартість послуг. До роботи підрядник приступив 29 вересня (раніше це не дозволяла зробити погода), інформують “Вікна”

Термін надання послуг з експлуатаційного утримання тротуару на майдані Шептицького – до 21 листопада поточного року. Як зазначено у тендерній документації, ділянку тротуару мають викласти бруківкою “Старе місто” товщиною 6 см на площі близько 434 кв. метри на місці асфальтного тротуару, понад 201 кв. метр — на місці старих бетонних плит та майже 79 кв. метрів — на поширеннях та переїздах. Також будуть встановлені бордюри, відремонтовані горловини каналізаційних колодязів та встановлено тактильну плитку загальною площею близько 8 кв. метрів.

Нагадаємо, на початку вересня у Калуші завершили ремонт частини тротуару на майдані Шептицького — на ділянці від перехрестя з вул. Дзвонарською і до міжбудинкового проїзду біля поштового відділення. Роботи виконувало ПП “Нако Інвест”. Закупівля також була спрощеною, а торги не відбулися, оскільки документи подав один учасник, який і став її переможцем. Площа викладання бруківки була меншою — 405 кв. метрів, а бюджету це коштувало 450,5 тис. гривень (закупівлю оголошували на 545 тис. гривень, тож за її підсумком вийшло близько 95 тис. гривень або понад 17% економії).

У 2022 році міська влада планувала капітальний ремонт тротуару на майдані Шептицького. Програмою капітального ремонту та утримання об’єктів благоустрою і дорожньо-мостового господарства на 2022-2024 роки на капітальний ремонт тротуару на майдані Шептицького було передбачено понад 1,2 млн гривень, проте фінансування з цієї статті програми забирають (це передбачено проєктом змін до програми, який сьогодні розглядає міська рада). На експлуатаційне утримання цієї ділянки тротуару буде витрачено майже 1,4 млн гривень.

Раніше повідомили про те, що кошти на капітальний ремонт тротуарів використані не будуть — через воєнний стан будь-які капітальні ремонти неможливі. А тротуар на майдані Шептицького вирішили впорядкувати поточним ремонтом за рахунок передбачених у бюджеті громади коштів на поточний ремонт доріг.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни