У Калуші відновили аварійну ділянку підпірної стінки на вулиці Хмельницького

Впродовж багатьох років ділянка підпірної стінки на вул. Богдана Хмельницького, 14 перебувала в аварійному стані. 06 Грудня, 2022, 11:00 Калуш Переглядів: 19 Бетонні блоки, які впали чи похилися, повернули на місце та виконали зварювальні роботи

Тут повалилася частина бетонних блоків, ще частина — похилилася і становила небезпеку для перехожих.

Питання аварійного стану підпірної стінки неодноразово порушували на рівні міської влади. Зокрема, йшлося про необхідність її капітального ремонту, а також про фінансову участь бізнесу — власників приміщень на першому поверсі (прибудова разом з підпірною стінкою забезпечує вхід до них). Однак зібрати кошти підприємців не вдавалося. Тож навіть була ідея демонтувати прибудову, а підприємці, мовляв, нехай влаштовують собі сходи.

Минулого тижня у Калуші нарешті взялися за аварійну підпірну стінку. Без участі бізнесу, силами комунального підприємства «Калушавтодор», провели роботи з поточного ремонту проблемної ділянки.

Як повідомив «Вікнам» директор комунального підприємства Роман Скибіцький, працювали впродовж трьох днів. Зокрема, бетонні блоки, які впали чи похилися, повернули на місце та виконали зварювальні роботи. Конструкцію укріпили з допомогою бетону.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни