У Калуші виділили першу допомогу на лікування захиснику України

22 листопада виконавчий комітет Калуської міської ради прийняв рішення про виділення одноразових грошових допомог жителям Калуської громади. За рішенням виконкому, виділено допомогу на лікування у розмірі 50 тис. гривень одному захиснику України. Це перше таке рішення, прийняте у Калуші. Окрім того виконком вперше виділив допомогу у розмірі 50 тис. гривень сім’ї зниклого безвісти захисника України. Також виділено 100 тис. гривень сім’ї загиблого на війні мешканця громади. 23 Листопада, 2022, 09:00 Калуш Переглядів: 94 Ілюстроване фото. Військові зможуть отримати до 50 тисяч гривень грошової допомоги.

Нагадаємо, на початку листопада виконком прийняв рішення, за яким на допомогу у розмірі до 50 тис. гривень можуть претендувати родичі зниклих безвісти захисників України (їх є 8, на виплати потрібно 400 тис. гривень), а також з бюджету виділятимуть допомоги на оперативне лікування військових, які отримали важкі поранення, у розмірі 50 або 100 тис. гривень  (у більшому розмірі якщо внаслідок поранення захисник втратив кінцівку або внутрішній чи зовнішній орган тіла). Досі у Калуші виплачували лише допомогу родичам загиблих військових, її розмір становить 100 тис. гривень, інформують “Вікна”.

Програмою соціального захисту на поточний рік передбачено 3,5 млн гривень  на виплати родичам загиблих, зниклих безвісти захисників України та допомог на лікування військових. Станом на 22 листопада вже виділено допомоги на 2,7 млн гривень.

 

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни