У Калуші виділили першу цього року допомогу постраждалим від Covid-19

25 січня виконавчий комітет Калуської міської ради прийняв перше у 2022 році рішення про виділення одноразових грошових допомог жителям Калуської громади у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

25 Січня,
2022,
14:00
Калуш

Переглядів: 124


Окремі мешканці громади, які перехворіли коронавірусом, можуть претендувати на допомогу у розмірі до 2000 гривень

За рішенням виконкому, допомогу отримають 14 мешканців громади на 11 тис. гривень. Нагадаємо, розмір допомоги — від 500 до 2000 гривень, інформують “Вікна”.

Восьми заявникам відмовили у виділення такої допомоги: у семи не виявили складних життєвих обставин, а один заявник не є мешканцем Калуської громади. 

На Програму забезпечення карантинних заходів та протидії захворюванню на COVID-19 на території Калуської міської територіальної громади у 2022 році на виплату допомог людям, які опинилися у важких життєвих обставинах, у міському бюджеті передбачено 700 тис. гривень. Минулого року таку допомогу отримали 627 мешканців на загальну суму 495 тис. гривень.

Відповідно до Порядку надання одноразової грошової  допомоги у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 на одноразову допомогу у розмірі до 2000 гривень можуть претендувати мешканці громади, які перебувають на обліку в центрі зайнятості або яким було проведено лікування у зв’язку із захворюванням COVID-19 та які на момент звернення за допомогою опинилися в складних життєвих обставинах.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни