У Калуші виділили кошти для закупівлі ще одного дизельного генератора

29 вересня на пленарному засіданні сесії Калуської міської ради депутати внесли зміни до Програми здійснення Калуською міською радою внесків до статутних капіталів комунальних підприємств на 2022 рік. 03 Жовтня, 2022, 16:00 Калуш Переглядів: 244 Ілюстроване фото. Генератор планують встановити для живлення помп на найбільшій у Калуші КНС №3

Згідно з документом загальний бюджет програми не змінився і становить трохи більше як 7,8 млн гривень. Депутати зменшили фінансування для КП «Калушавтодор» на 477 тис. гривень і на таку ж суму збільшили видатки для КП «Міськсвітло» за статтею «Придбання дизельного електрогенератора».

Нагадаємо, до середини 2022 року бюджет програми становив майже 32 млн гривень, з яких майже половину — понад 15,8 млн гривень — було передбачено виділити комунальному підприємству «Водотеплосервіс» для погашення кредиту Міжнародного банку реконструкції та розвитку. У липні міська рада суттєво урізала бюджет програми к до 7,5 млн гривень. Зокрема з неї вилучили фінансування на погашення кредиту та урізали заплановані внески до статутних капіталів інших комунальних підприємств. Кошти попередньо планувалися на закупівлю спецтехніки, капітальні ремонти тощо.

У серпні бюджет програми збільшили на 300 тис. гривень, передбачивши для КП «Міськсвітло» 300 тис. гривень на закупівлю дизельного електрогенератора. Після останнього рішення на цю статтю вже є 777 тис. гривень.

Як пояснив у коментарі «Вікнам» начальник управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради Юрій Рекунов, заплановано закупити два електрогенератори різної потужності. Вони будуть резервним джерелом електроживлення для об’єктів критичної інфраструктури. Зокрема, мають допомогти з централізованим постачанням води та перекачуванням стоків у випадку перебоїв з електропостачанням. Генератор планують встановити для живлення помп на найбільшій у Калуші КНС №3.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни